top of page

Bc. Ondřej Fisenko                                  Bc. Danuše Kalinová

O nás

 

Fiskali sport vznikl za účelem motorického rozvoje dětí, primárně ve vodním prostředí, ale i během ostatních volnočasových aktivit. Zakládajícími členy jsou Danuše Kalinová a Ondřej Fisenko.

 

Danča má zkušenosti především s dětmi mladšího školního věku. 

Studovala na Katedře tělesné výchovy a sportu na TUL. Absolvovala kurz kojeneckého, předškolního a školního plavání akreditované MŠMT, kurz zdravotníka a plavčíka. Výuce plavání se aktivně věnuje od roku 2015.

Ondra vychoval dvojnásobného mistra ČR v aquatlonu. Během studia UK FTVS působil jako trenér Dukly Praha, TRISKI H.P., Hisportu a ve studiu Lodička. Nyní bude své zkušenosti předávat nejen při plavání dětí, ale i dospělých v Liberci i v Praze.

Co o nás říkají lidé? 

Lenka Tesařová

Danuška učila mého staršího syna plavat a ten se do toho úplně zamiloval. Díky přátelskému a hravému přístupu se syn nemohl dočkat další hodiny. Brzy budou mít ve svěřenectví oba mé kluky.

Lenka Plicová

Velmi děkujeme Ondřeji Fisenkovi za profesionální a zároveň kamarádský přístup, pod jehož vedením náš syn Ondra získával plavecké zkušenosti ve věku 6-10 let a díky kterým se stal mistrem České republiky v aquatlonu v roce 2017, 2018 a mistrem ČR v triatlonu v roce 2020.

Jiří Holub

Skvělý plavecký trénink pro začátečníky jako jsem já. Mohu vřele doporučit

Ondřej Fisenko    - 722 535 783

Danuše Kalinová - 721 128 595

2020 Liberec

bottom of page